Lajme

Kryetari Lladrovci, emëron 4 drejtorë të ri

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, sot ka bërë emërimin e drejtorëve të ri në 4 drejtori komunale. Emërimi i drejtorëve është bërë në Drejtorinë e Infrastrukturës Lokale, Drejtorinë e Arsimit, Drejtorinë e Gjeodezisë, Kadastrës e Pronës dhe në Drejtorinë e Inspeksionit dhe drejtorët e ri janë:

Muhamet Gjoka – Drejtor i Drejtorisë komunale të Arsimit,

Endrit Gllareva – Drejtor i Drejtorisë së Infrastrukturës Lokale,

Ruzhdi Lestrani – Drejtor i Drejtorisë së Gjeodezisë, Kadastrs dhe Pronës,

Milaim Hajdari – Drejtor i Dretorisë së Inspeksionit.

Kryetari Lladrovci të të emëruarve u ka uruar punë të mbarë në udhëheqjen e drejtorive përkatëse.

“Sot, kam emëruar katër drejtorë të ri, në krye të drejtorive. Të emëruarve u uroj punë të mbarë dhe pres realizimin e prioriteteve në dobi të qytetarëve”, ka thënë Lladrovci.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat