Sport

Elvis Rexhebeçaj prezantohet te skuadra e madhe gjermane (FOTO)

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Tashmë është vendosur gjithçka, futbollisti kosovar, Rexhbecaj sot ka firmos kontrat me skuadrën gjermane FC Koln.

Mesfushori me origjinë nga Kosova nuk ka pasur hapësira të mjaftueshme te Wolfsburg dhe kështu u detyruar të firmos kontratë të re me skuadrën e Kolnit, shkruan Reporteri.

Rexhbecja ka firmosur kontratë me skuadrën gjermane deri në vitin 2021.

Lajmin për transferimin e tij e ka bërë të ditur vetë skuadra e FC Koln, përmes një postimi zyrtar në “Twitter”.

 

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv