Show Bizz

Tayna paralajmëron hitin ‘bombë’ me reperin e njohur

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Këngëtarja e famshme kosovare, Tayna për çdo postim që bënë në rrjetin social ‘instagram’ komentohet dhe merr vëmendje të madhe, shkruan Gazeta inFokus.

Së fundmi rep-artistja ka publikuar një fotografi me reperin e njohur kosovar, Mozzik.

Tayna ka paralajmëruar një bashkëpunim me këngëtarin nga Ferizaj.

“Ni mega hit për gjysmë ore dmth, po dojmë me ju shti lakminë deri sa t‘del”, ka shkruar artistja nga Prizreni.

Më poshtë keni fotografin e Taynës dhe Mozikut si dhe mbishkrimin e këngëtares.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto