Sport

Real Madrid i përgjigjet Barcelonës me një super-transferim

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Dështimi për të transferuar Neymrin, e rikthen Real Madridin në pistën ‘Paul Pogba’.

Edhe pse është mbyllur afati kalimtar në Angli, gazetat britanike vazhdojnë të besojnë se Paul Pogba mund të largohet nga Manchester United.

Nëse në ‘Old Trafford’ nuk ka asnjë mundësi për transferimin e lojtarëve, ata kanë akoma të drejtën të shesin, dhe emri më i përfolur është Paul Pogba..

Mediet në Angli kanë raportuar sot rreth largimit të francezit drejt Real Madridit, duke thënë se Manchester United janë të gatshëm të negociojnë, për çmimin 160 milionë euro.

Me transferimin e mundshëm të Paul Pogbas, Real Madrid do t’i përgjigjej Barcelonës, që po ashtu është shumë pranë të mbyll çështjen për rikthimin e Neymar në ‘Camp Nou’.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv