Show BizzSport

Nuk i doli Tayna: Futbollisti brazilian i shkruan dhe dërgon foto kësaj shqiptare

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Duket se Vinicius Junior, futbollisti i Real Madridit, është fiksuar keq pas femrave shqiptare dhe nuk po i lë të qeta, transmeton Gazeta Metro.

Pas reperes Tayna, e cila u bë shumë e komentuar për rastin që futbollisti i shkruante kohë pas kohe e madje i kërkoi të mbante edhe koncert në Brazil, i është “kapur” një shqiptareje tjetër.

Është kjo moderatorja e sportit, Gea Braha e cila ka bërë të ditur se Vinicius i ka shkruar asaj. Nga postimi i bërë duket se Vinicius i ka dërguar asaj një fotografi, por që moderatorja ka zgjedhur të mos i kthejë përgjigje.

“Nuk do ta var joo, kot e ke”, ka shkruar Gea Braha.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore