Show Bizz

Nëse mashkulli i shmanget këtyre gjërave, atëherë nuk është në gjendje të kënaqë femrën

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ndonjëherë për lidhje të mirë janë të nevojshme më shumë se joshjet e zakonshme, ndërkaq damat konsiderojnë që përveç kimisë së zakonshme nevojitet edhe diçka më shumë në mënyrë që në tërësi të jenë të kënaqura në krevat.

Po i japim karakteristikat universale të dashnorit të përsosur, i cili do të kënaqë pothuajse secilën femër.

Mbajtja e higjienës

Personi i cili i kushton kujdes pastërtisë me siguri është ai i cili kujdeset për veten, andaj mashkullin e tillë duhet mbajtur afër vetes, transmeton Telegrafi. Nëse mashkulli është i shkujdesur, do të jetë refuzues, sepse qimet e tepërta pengojnë kënaqjen e plotë të femrës, por edhe shton aromën e pakëndshme.

Seksi oral është i preferuar

Mbase partneri juaj nuk është gjithmonë i gatshëm për diçka të tillë, mirëpo nëse kohë pas kohe dëshiron që t’ju kënaqë në mënyrë orale dhe t’ju ofrojë diçka të re, atëherë është shenjë e mirë që keni pranë vetes dashnorin e mirë.

I gatshëm për aksion

Askush nuk dëshiron të ketë pranë vetes partnerin për shtrat i cili bën dashuri sa për të kryer “obligimin”. Nëse partneri juaj përpiqet që njëherë ju të arrini orgazmën dhe vazhdimisht praktikon ndonjë risi në jetën tuaj seksuale, atëherë është lajm i shkëlqyeshëm për ju. Partneri i përsosur gjithmonë është i gatshëm për risi, për bisedë “të pistë” dhe poza të reja.

Figura e tij

Nëse partneri juaj kujdeset për pamjen e tij për shkak tuajin dhe për shkak të vetin, atëherë vërtet pranë vetës keni dashnorin e përsosur.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto