Show Bizz

Kim Kardashian nxjerr në shitje vilën, pamje nga super luksi ku ka jetuar

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Miliarderja Kim Kardashian dhe ish-partneri i saj, Kris Humphries, kanë jetuar në një vilë në Beverly Hills të Kalifornisë. ‘Cosmopolitan’ shkruan se rezidenca tani është vënë në shitje për 5.7 milionë dollarë.

Në rrjet po qarkullojnë foto të shtëpisë, si nga jashtë ashtu dhe brenda saj. Në oborr ndodhet një pishinë gjigante ndërsa brenda mobiljet janë super luksoze dhe mbizotëron bardhësia.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto