Sport

Ja si duket rënditja tabelare e Superligës, pas takimeve të sotme

Kanë përfunduar dy përballjet e zhvilluara sot në kuadër të xhiros së 8-të në Superligën e Kosovës, shkruan BlicMedia.

Të dyja skuadrat nga Gjilani kanë shënuar fitore të merituara përballë Vushtrrisë dhe Flamurtarit.

Drita e ka mposhtur Vushtrrinë me rezultatin 5:1, ndërsa Gjilani në kryeqytet e ka mposhtur Flamurtarin me rezultatin 1:4. /BlicMedia.net

Rënditja tabelare.

Postime të ngjajshme
LajmeSport

Kryeministri Hoti i gëzohet fitores së Liverpoolit

Sport

Deklarata e javës vjen nga Ismet Munishi

Sport

Sahiti: Drita duhet të luante ndaj Prishtinës, çka nëse do të shkonin në grupe, a do t’i shtyhej gjithë kampionati?

Sport

Përfundon super ndeshja, Liverpool - Arsenal