Sport

Rënditja tabelare e IPKO Superligës, pas takimit të sotëm

Ka përfunduar dueli i vetëm i ditës së sotme i zhvilluar në kuadër të javës së dhjetë të Superligës së Kosovës në futboll, shkuran BlicMedia. Në kryeqytet janë përballur Flamurtari dhe Drenica. Kjo ndeshje ka përfunduar me rezultatin e barabart 0:0.
Sport

Liga e Parë: Kjo është rënditja tabelare

Janë zhvilluar sot tri ndeshjet e fundit të javës së tetë në Ligën e Parë të futbollit kosovar. Liria dhe Onix kanë shënuar fitore ndaj Dardanës respektivisht 2 Korrikut. Ndërsa Arbëria dhe Vitia janë ndar me barazim. Rezultatet e ditës: Liria – Dardana…
Sport

IPKO Superliga: Ja si duket rënditja tabelare

Kanë përfunduar të dyja takimet e zhvilluara sot në kuadër të javës së 9-të të IPKO Superligës se Kosovës, shkruan BlicMedia. Gjilani në shtëpi ka shënuar fitore minimale ndaj Dukagjinit me rezultatin 1:0. Ndërsa në “Bajram Aliu” të Skenderajt, Drenica…