Sport

IPKO Superliga: Këto janë rezultatet e takimeve të sotme

Kanë përfunduar dy përballjet e zhvilluara sot në kuadër të xhiros së 8-të në Superligën e Kosovës, shkruan BlicMedia.

Të dyja skuadrat nga Gjilani kanë shënuar fitore të merituara përballë Vushtrrisë dhe Flamurtarit.

Drita e ka mposhtur Vushtrrinë me rezultatin 5:1, ndërsa Gjilani në kryeqytet e ka mposhtur Flamurtarin me rezultatin 1:4. /BlicMedia.net

Postime të ngjajshme
Sport

Mesazhi i Vojvodës për ‘Dardanët”: T’ju tregojmë anglezëve çka është atmosfera në Fadil Vokrri!

Sport

FC Prishtina 01 kthehet te fitorja

Sport

Ja si e quan Ismet Munishi treshen fantastike të Ballkanit

Sport

Challandes u tall në pyetjen për Sterling, trajneri i Anglisë ka një kundër-përgjigje briliante