Show Bizz

Fjolla e Albanit po duket për mrekulli

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur Alban Mehmetit dita- ditës po merr vëmendje më të madhe.

Ajo se për çfarë karakterizohet Fjolla është bukuria dhe eleganca, shkruan “Kosovarja”.

Kur flitet për femrat e bukura e me klas menjëherë na bie ndërmend bashkëshortja e Albanit, pasi që e tillë është shfaqur e vazhdon akoma ngjashëm që nga martesa me këngëtarin.

Përderisa, jemi mësuar ta shohim çdo herë të veshur elegante e duke ndjekur modën, kohët e fundit edhe Fjolla nuk po mungon me paarqitejet me veshjet tradicionale.

Së fundmi, ajo vie e veshur me dimi e jelek, ku po duket një nuse madhështore./Kosovarja/.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto