Show Bizz

Enca tregon ndjenjat patriotike me një fotografi provokuese në bikini nga plazhi

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Pas angazhimeve të shumta muzikore, këngëtarja Enca Haxhia është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi.

Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram disa fotografi, duke treguar momentet e këndshme që po shijon atje.

Së fundmi, Enca vendosi të tregojë ndjenjat e saj patriotike, duke pozuar krah flamurit kombëtar.

Teksa dukej mjaft atraktive dhe prvokuese në bikini të kuqe, këngëtarja ka marrë pranë shkëmbit në plazh flamurin e Shqipërisë dhe ka pozuar pranë tij.

View this post on Instagram

💯% Albanian 😉🇦🇱

A post shared by ENCA (@enca) on

“100 për qind shqiptare”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e këtij imazhi të ndarë me dy milionë ndjekësit e saj në Instagram.

Përndryshe, Enca po vazhdon të shijojë suksesin e projektit muzikor më të fundit, “Jealous”, që është pritur mirë nga fansat e saj të shumtë.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto