Show Bizz

Dua Lipa me puthje pasionante dhe biki priti Vitin e Ri

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Këngëtarja shqiptare e njohur ndërkombëtarish, Dua Lipa, ka vendosur të pres Vitin e Ri pak më ndryshe se tjerat hera, transmeton Gazeta Metro.

E rrethuar me shoqërinë dhe të dashurin e saj Anëard Hadid, me bikini, pishinë dhe diellë Dua festoi më fort se kurrë.

Aty nuk munguan as puthjet pasionante të Duas me të dashurin e saj, gjë që nuk kaloi pa u kapur nga paparacit.

Ndryshe albumi i saj pritet të publikohet në këtë vitë që sapo kemi hyrë./gazetametro.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto