Show Bizz

Në prehrin e një mashkulli Big Mama uron vitin e ri

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Viti 2019’të për Big Mamën ishte i mushur me shumë suksese, por ishte edhe vit të cilin këngëtarja do ta mba mend gjithmonë, pasi vitin që lam pas humbi personin më të rrëndësishëm, babain, transmeton Gazeta Metro.

Ndërsa me rastin e Viti të Ri, Big Mama ka ndarë me fansat një fotografi për të uruar. Ajo shfaqet e shoqëruar me gjyshin e Vitit rë Ri.

“Baba dimër 🎅🏼 mos më ri për mas po hajde kët vit plotsomi dëshirat 😆 Gezuar gjithve 2020 🎄 ju dëshiroj shëndet ,dashuri , lumturi, paqe në shpirtat e juaj mirësi , ti lam gënjeshtrat, mashtrimet të falim dashuri të duam njëri tjetrin e të jemi gjith të lumutur së bashku ju duaa gjithve Big Mama me shpres që ky vit të jet viti më i mbar për gjith ne ❤😘 🥂🎄🎅🏼🍾🎄❤🎅🏼”, ka shkruar ajo./gazetametro.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto