Show Bizz

Deklaratë e çmendur e modeles nga Shqipëria: Robert Berishës do i kërceja në prehër

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Modelja bukuroshe, Rashel Kolaneci është e ftuar sot në “Shiko kush luan”, ku gjatë emisionit u bë pjesë e një loje me pyetje.

Rashelit iu vendos para një thes boksi ku duhet të godiste personazhin për t’ju përgjigjur pyetjes.

E pyetur se cilit prej personazheve do i bënte një kërcim në prehër, Rasheli zgjodhi Robertin.

E pyetur se me cilin prej personazheve do pranonte të dilte në një takim, modelja zgjodhi sërish Robertin duke u shprehur se ai është shumë simpatik.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto