Show Bizz

Çka i lidh bashkë Teuta Krasniqin dhe Tunën?

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Njëra aktore e dëshmuar dhe tjetra një këngëtare shumë e dashur, Teuta dhe Tuna nuk kanë të përbashkët vetëm industrinë e artit.
Ndonëse të dyja bashkë nuk janë shoqe për kokë, raport tejet miqësor kanë mes vete bashkëshortët e artisteve.

Adonisin dhe Patrisin i ka bashkuar pasioni për sportin, posaçërisht fitnesin. Ata të dy janë trajner fitnesi dhe prej vitesh merren intensivisht me këtë sport.

Dashuria dhe përkushtimi për sportin duhet të jetë zanafilla e shoqërisë mes Patrisit dhe Adonisit.

Dy çiftet madje kanë kaluar natën e mbrëshme në shoqërinë e njëri tjetrit për të festuar fillimin e këtij viti të ri.

Më një postim të Teutës në llogarinë e saj në Instagram, shohim çiftet me buzëqeshje vesh më vesh, duke shijuar natën e tyre. /Prive.al/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto