Show Bizz

Charlotte McKinney provokuese

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Charlotte McKinney parakaloi me krenari duke pozuar fizikun e saj ndërsa gëzoi një shëtitje relaksuese përgjatë rërës në Malibu.

Modelja dhe aktorja, 26 vjeç, kishte veshur bikini me një këmishë, të cilën e linte pjesërisht të pa zhveshur përtej gjoksit./BlicMedia/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto