Show Bizz

Baby G nuk ndalet as në temperatura të ulëta, i dridh të pasmet bombastike

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Baby G është ndër këngëtaret më të njohura në vend.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, sidomos në Istagram ku ndan fotografi e video nga më të ndryshmet, shkruan Indeksonline.

Ajo që vërehet më së shumti në profilin e saj, janë videot provokative, teksa bën twerk.
Këtë herë as temperaturat e ulëta nuk e ndalën atë që ti dridhë të pasmet.

Ajo ishte me bikini të bardha, pranë një pishine e me një gotë verë.

Në mbishkrim ka shkruajtur “Më kapni nëse mundëni, të bëjmë humor gjatë gjithë vitit, urryesit do të urrejnë, të dashurit të do duan, dhe unë do të jem thjesht unë”.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto