Show Bizz

Aurela Gaçe vjen me video-projektin e ri

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Aurela Gaçe i është shtuar listës së artistëve që publikuan sot këngë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja shqiptare erdhi me videoklipin e titulluar ‘Më Mbaj’ për muzikën e të cilës është përkujdesur artistja së bashku me Gent Myftarajn.

Ky mendohet të jetë projekti i parë i Aurelës që përmban albumi i ri të cilin pritet ta lanson javët në vijim.

Me klipin e realizuar nga ‘Max Production’ më poshtë mund të gjeni këngën më të re të Aurelës. /Lajmi.net/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto