Show Bizz

Adea Pula e kujton me mall të kaluarën

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Adea Pula, ishte njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera për fëmijë, që me këngët e muzikën e saj kishte fituar simpatinë e shumë fëmijëve në Kosovë.

Edhe pse ka kohë që nuk është aktive në muzikë, Adea vazhdon të jetë një ndër fytyrat më të dashura për publikun, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshja 24 vjeçare është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan fotografi e video të shumta nga jeta e saj luksoze.

Së fundmi ajo ka postuar një video me të cilën është rikthyer 15 vite me parë, duke kujtuar kohën kur ishte pjesëmarrëse në “Polifest”.

Se a do t’i rikthehet Adea botës së muzikës, mbetet të shihet më tej./Kosovarja/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto