Lajme

Zhduken dy femra, njëra në Mitrovicë e tjetra në Gjilan

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Po merr përmasa shqetësuese fenomeni i zhdukjes se personave në vendin tonë, veçmas i femrave.

Policia e Kosovës njofton se dy raste të tilla janë ndodhur së fundmi, njëra në Gjilan e tjetri në Mitrovicë.

Të dyja femrat kishin dalë nga shtëpia me datë 8 të këtij muaji dhe nuk dihet për fatin e tyre, shkruan Reporteri.net.

Njoftimi i policisë:

“Rr. Fehmi Agani, Gjilan 04.01.2020-NN. Me 08.01.2020 një femër K/Ashkali, ka raportuar se vajza e saj ishte larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj. Rasti është duke u hetuar.

Mitrovicë 05.01.2020. 23:59. Me datën 08.01.2020 ankuesi mashkull /K Shqiptar raporton se mbesa e tij viktima femër K /Shqiptare është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vend ndodhja e saj”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat