Show Bizz

E harron Mozzikun, ky është mashkulli që ia mori zemrën Loredanës

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila u bë e njohur edhe si gruaja e Mozzikut.

Ajo po vazhdon të sjellë këngë të cilat po pëlqehen shumë nga publiku.

Para pak kohësh, ata i dhanë fund martesës së tyre.

E sonte në Instagramin e saj, ajo ka publikuar foton e një mashkulli tjetër, të shoqëruar me një zemër të kuqe.

A thua është ky mashkulli që i mori zemrën Loredanës!?

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto