Blic Plus

Po tentonte të bënte fotografi, bie nga shkëmbi dhe ndërron jetë modelja 21 vjeçare

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Një modele e re britanike ka ndërruar jetë pasi ka rënë nga maja e një shkëmbi teksa po pozonte për një fotografi në Australi, ka pohuar një mik i ngushtë i familjes.

Madalyn Davis, 21 vjeç, vdiq pasi ra nga një lartësi 30 metra në shkëmbinjtë Diamond Bay të dielën në mëngjes, ajo dhe miqtë e saj kishin shkuar atje rreth orës 6.30 të mëngjesit për të parë agimin e diellit.

Madalyn mbërriti në Australi në fund të vitit të kaluar nga Anglia dhe ishte duke planifikuar të fillonte një jetë të re atje./TCh

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Blic Plus

Nuk do ta besoni sa paguhet Arbana për një muaj

Blic Plus

Faton Peci i çon “selam” nga Istogu Bekë Berishës...

Blic Plus

Merkel jep lajmin e madh, Kjo vlen edhe për Shqiptarët që jetojnë në Gjermani

Blic Plus

Letra prekëse e një babi të varfër për të pasurin që ia gërvishti veturën