Blic Plus

Getinjo filmohet duke ‘prekur’ të pasmet e një femre

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Si duket Getinjo ka kaluar momente mjaft të mira koncertin e fundit.

Në rrjete sociale është duke qarkulluar një video intime e Getinjos me një vajzë të pa identifikuar, shkruan lajmi.net.

Reperi gjatë natës së djeshme kishte qenë në një koncert dhe pran tij afrohet një vajzë emri i të cilës nuk dihet, në video mund të shohim reperin duke i ‘rrahur’ të pasmet e zeshkanes.

Dyshja vazhdojnë të kërcejnë së bashku në mënyrë mjaft sensitive dhe duken mjaft të afërt me njëri-tjetrin.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Blic Plus

Nuk do ta besoni sa paguhet Arbana për një muaj

Blic Plus

Faton Peci i çon “selam” nga Istogu Bekë Berishës...

Blic Plus

Merkel jep lajmin e madh, Kjo vlen edhe për Shqiptarët që jetojnë në Gjermani

Blic Plus

Letra prekëse e një babi të varfër për të pasurin që ia gërvishti veturën