Sport

Luka Joviç tregon se a do të huazohet te Milan

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Mediat italiane e lidhen ate me një huazim të mundshem tek Milan por vetë Luka Jovic mohon gjithçka.

“Janë vetëm thashētheme. Unë i përkas Real Madridt dhe nuk e kam problem nēse luaj në cdo ndeshje apo jo. Zidane beson shumè tek aftēsite e mia”, ka deklaruar Joviç. /BlicMedia.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv