Show Bizz

Big Mama duket atraktive në të zezë, vë në pah linjat trupore

Këngëtarja Big Mama është shumë e pëlqyer për publikun për këngët dhe humorin e saj.

Ajo është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria apo aktivitetet muzikore.

 

Së fundmi, ajo ka publikuar në rrjetin social Instagram një fotografi, ku shfaqet mjaft atraktive e veshur me një fustan të zi.

Marrë parasysh faktin që ajo ka tashmë një trup shumë fin, Big Mama rrëmben vëmendjen e fansave sa herë që sjell imazhe të tilla.

 

View this post on Instagram

🖤

A post shared by BigMama (@bigitos) on

E veshur me një fustan të zi dhe me prerje, këngëtarja nga Maqedonia dukej mjaft tërheqëse.

Këtë verë, Big Mama ka qenë shumë aktive me koncerte, prurje muzikore e projekte televizive.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Selena Gomez i qeth flokët zero? – Fotoja që po bënë xhiron e botës

Show Bizz

Melinda: Faleminderit që po më bleni mos-pëlqime në YouTube

Show Bizz

A po kërkon Loredana shans të dytë pasi Mozzik shkoi në Zvicër?

Show Bizz

Gresa ndryshon look-un për Bajram, shikoni si po duket