Sport

Ka filluar sot kursi për administratorë të sportit

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ka filluar sot kursi për administratorë të sportit, që këtë herë po mbahet për Federatën e Kick-boksit të Kosovës.

Kursin po e vijojnë përfaqësues të federatës dhe klubeve të kick-boksit, ndërsa po mbahet në Hotel Sirius në Prishtinë. /BlicMedia.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv