Show Bizz

Kështu dukej Mozzik kur ishte i vogël

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Mozzik ndau një kujtim të veçantë me të atin Rep-artisti i mirënjohur ferizajas, Mozzik, si rrallë herë solli një kujtim të veçantë nga fëmijëria.

Ai hapi arkivat, publikoi një fotografi të veçantë nga fëmijëria, ku shfaqej i lumtur pranë babait të tij.

Projekti i fundit i tij është “Eiskalt”, që e ka sjellë në bashkëpunim me partneren e tij, Loredana. Ky projekt numëron mbi 11 milionë klikime.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto