Sport

Java e fundit e stinorit vjeshtor sjell këto super ndeshje në Superligë

Java e 17-të do të jetë e fundit për stinorin vjeshtor, ku pastaj klubet do të shkojnë në pushim.

Një kampionat mjaft interesant, ku shumë skuadra po luftojnë për kreun, por edhe për të mos rënë nga elita.

Derbi i kësaj jave do të jetë në Gjilan, ku skuadra me këtë emër e pret Prishtinën.

Lideri Ballkani do të udhëtojë në Vushtrri, në një ndeshje që mund ta kurorzojë si kampion vjeshtor.

Drita udhëton te 89-shi, ndërsa Feronikeli luan me Dukagjinin.

Llapi do t’i mas forcat me Flamurtarin.

Postime të ngjajshme
Show BizzSport

Pamjet/ Ky është momenti kur helikopteri i Kobe Bryant bie në tokë dhe përfshihet nga flakët

LajmeSport

“Zemra e saj u nda në miliona copa”, kur gruaja e Bryant kuptoi lajmin e kobshëm

Sport

Ky ishte postimi i fundit i Kobe Bryant

LajmeSport

Mësohen të gjitha viktimat që vdiqën bashkë me Kobe Bryant