Sport

Gruaja e Muriqit vjen me një dedikim për sulmuesin kosovar

Vedat Muriqi është duke kaluar në formë jetësore në fushat e blerta të futbollit.

Muriqi është bërë lojtari kyç tek skuadra e Fenerbahces me golat e tij.

Formën e mirë të tij është duke e bartur edhe tek Kombëtarja e Kosovës.

Ndërsa në jetë private ai është së bashku me gruan e tij e quajtur Edibe.

Ishte pikërisht gruaja e tij e cila në rrjetin social në Instagram e ka postuar një foto bashkë me sulmuesin duke i shprehur dashurin.

Postime të ngjajshme
Sport

“Lufta” mes Giroud dhe Benzema, Griezmann mban anën e këtij lojtari

Sport

Liverpooli merr këtë vendim për Xherdan Shaqirin

Sport

Ish-futbollisti i Kombëtares së Kosovës dëshiron ta përfundojë karrierën te Prishtina

Sport

Ismet Munishi tregon se si e aktivizoi Milot Rashicën ende pa i mbushur 16 vjet