Sport

Futbollisti i Kosovës i jep fund beqarisë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Mbrojtësi i Përfaqësueses së Kosovës dhe skuadrës gjermane Sandhausen, Leart Paqarada, i ka dhënë fund beqarisë.

Learti është kurorëzuar me gruan e tij ndërkohë që në disa video të publikuara në rrjetet sociale nga babai i tij, ish-portieri i mirënjohur kosovar, Shukri Paqarada, çifti shihen shumë të emocionuar.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv