Show Bizz

Si gjithmonë Demi Rose, Vitin e Ri e fillon e zhveshur

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Modelja e kolme britanike e ka filluar edhe Vitin e Ri në mënyrën më të nxehtë të mundshme

Ajo ka vazhduar pushimet e gjata nëpër vendet ekzotike, të cilat pushime nuk i ndalon pothuajse kurrë.

Si zakonisht përsëri është përkujdesur që të paraqitet sa më seksi që është e mundshme.

Të tilla janë edhe fotot e saj të fundit ku ajo i ka bërë me bikine në masë të vogël, të cilët ia mbulojnë vetëm pak ato organe që meshkujt do të dëshironin që t’ia shihnin asaj.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto