Sport

Ballkani prazanton transferimin e ri

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Skuadra e Ballkanit ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me Loridon Fetahaj, shkruan BlocMedia.

Lajmin e ka bërë të ditur klubi në faqen zyrtare.

Liridon Fetahaj nuk e patë te vështirë përzgjedhjen e ambientit të ri, është personalitet i formuar dhe futbollist intelegjent, prandaj ka vendosur te jetë ne mesin e futbollistëve cilësor.

Të dashur, ju njoftojmë se FC Ballkani ka arritur marrëveshje 2 vjeçare me Liridon FETAHAJ, i cili gjithmon ka qenë ne listën e dëshirave tona.

Na prift e mbara,

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv