Show Bizz

Luana lë pa fjalë me këtë paraqitje

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Luana Vjollca u shfaq tejet atraktive në fotografinë e fundt.

Luana Vjollca ditët e fundit ka postuar disa fotografi nga fotosesioni i fundit, ku vjen tejet joshëse, shkruan lajmi.net.

Së fundi, moderatorja ka postuar një imazh, nga po i njëjti fotosesion, ku provokon e veshur me fustan të lagur.

“Ti amo…” është mbishkrimi që ia ka lënë fotos, me të cilën bëri fansat kureshtar të dinë nëse pas këtyre imazheve po fshihet edhe një projekt i ri.

Për ndryshe, “Yalla Habibi” titullohet kënga e fundit nga Luana Vjollca, në bashkëpunim me Faydeen. /Lajmi.net/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto