Sport

Arteta merrë këtë vendim për Xhakën, Crystal Palace – Arsneal, formacionet zyrtare

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Crystal Palace dhe Arsenalit.

Pas disa ndeshjeve me radhë me rezultate negative, Arsenali i Mikel Artetës u këndell duke e mposhtur 2-0 Manchester Unitedin.

“Topçinjtë” do të tentojnë edhe sot me Granit Xhakën në formacion, të rrëmbejnë tri pikë të tjera në Premierligë, për t’u ngjitur në tabelë.

<blockquote class=”twitter-tweet”><p lang=”en” dir=”ltr”>COME ON YOU PALACE<a href=”https://twitter.com/hashtag/CPFC?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw”>#CPFC</a> | <a href=”https://twitter.com/hashtag/CRYARS?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw”>#CRYARS</a></p>&mdash; Crystal Palace F.C. (@CPFC) <a href=”https://twitter.com/CPFC/status/1215959109465509888?ref_src=twsrc%5Etfw”>January 11, 2020</a></blockquote> <script async src=”https://platform.twitter.com/widgets.js” charset=”utf-8″></script>

 

<blockquote class=”twitter-tweet”><p lang=”en” dir=”ltr”>🚨 Unchanged from our last <a href=”https://twitter.com/premierleague?ref_src=twsrc%5Etfw”>@premierleague</a> game<br><br>⛔️ Papa partners David Luiz<br>🤝 Granit, Lucas and Mesut in the middle <br>⚡️ Pepe, Laca and Auba are up top<a href=”https://twitter.com/hashtag/CRYARS?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw”>#CRYARS</a></p>&mdash; Arsenal (@Arsenal) <a href=”https://twitter.com/Arsenal/status/1215959030394511360?ref_src=twsrc%5Etfw”>January 11, 2020</a></blockquote> <script async src=”https://platform.twitter.com/widgets.js” charset=”utf-8″></script>

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv