Sport

E dashura e Ronaldos, tregon sekretin për format perfekte trupore

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Georgina Rodriguez është një nga femrat më të bukura aktualisht në botë.

E dashura e Cristiano Ronaldos shquhet për format e saj trupore.

Në një intervistë për mediat Rodriguez është shprehur se meritë për trupin e saj i ka Joga, një sport që e aplikon shpesh.

Për kënaqësinë e fansave të saj në “Instagram”, Georgina ka publikuar disa foto duke bërë Joga.

Falë edhe 5-herë fituesit të Topit të Artë modelja argjentinase është bërë shumë e famshme dhe tashmë numëron 14,3 milionë ndjekës në rrjetin social “Instagram”.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv