LajmeShow Bizz

“Moj Shqipni moj thuj marova”, Milaim Zeka befason dhe këndon për inat të Edi Ramës

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ish deputeti Milaim Zeka në edicionin festiv “N’Darkë” në T7 ka kënduar këngën “Oj Shqipëri mos thuj marova”.

Milaim Zeka ka deklaruar se këtë këngë e këndon për inat të Kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama.

“Unë mendoj që vargje më të fuqishme nuk ka. Edhe këtë kangë po e këndojnë për inat të Edi Ramës, “moj Shqipëri mos thuj marova” se kanë thanë për shqiptarët e Amerikës edhe Shqipnia mburojën kryesore gjithmonë e ka pas Kosovën”, është shprehur Zeka.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat