Lajme

Kjo është nëna e ndjerë që u vra nga djali

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Pasditen e sotme nje ngjarje e rëndë ka tronditur Pejën. Raportoher se djali Urim Hyseni ka vrarë nënën e tij, duke i këputur kokën me thikë e pastaj edhe duke pirë gjakun e saj.

Mësohet se viktima është Hyrije Broqi-Hyseni.

Siç raportojnë mediat kosovare, dyshohet se konflikti mes të dyshuarit Urim Hyseni dhe nënës së tij ka filluar për shkak të akuzave të Urimit se nëna është fajtore për ndarjen nga bashkëshortja e tij.

Bëhet e ditur se i dyshuari ishte i martuar me një grua nga komuna e Gjakovës, mirëpo për shkak të përkeqësimit të raporteve ai ishte ndarë nga bashkëshortja e tij, ku për këtë e fajësonte nënën e tij.

Megjithatë ky është vetëm një version nga ato se çfarë po flitet nga të njohur të viktimës.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat

Lajme

Jabllanoviq: Nëse dikush mendon se serbët mund të qeverisen me 200 vota, nuk i njeh serbet sa duhet