Sport

Ronaldo doli i nervozuar, vjen reagimi nga Sarri

Cristiano Ronaldo nuk dukej i lumtur kur u largua nga loja në minutën e 81-të, por Juve e shënoi golin e fitores (2-1) ndaj Lokomotiv Moskës në Ligën e Kampionëve. Maurizio Sarri zëvendësoi Ronaldon me Paulo Dybala kur rezultati ishte 1-1, ndërsa pastaj Douglas…
Sport

20 futbollistët më të pashëm në botë

Zakonisht në mediet sportive kemi parë renditje të futbollistëve në bazë të arritjeve në fushën e blertë. Kemi parë lajme pothuajse çdo ditë rreth konkurrencës së shëndosh mes Cristiano Ronaldos dhe Lionel Messit, dy futbollistëve më të mirë në histori…
Show Bizz

E fejuara e Ronaldos sensuale me fustanin e stilistes shqiptare

Georgina ka zgjedhur të shfaqet në 30 vjetiorin e kompanisë SesDerma në Shanghai, me kreacion të dizejnatores Lia Stublla. Georgina Rodriguez, e fejuara e futbollistit Cristiano Ronaldo, është modele me origjinë spanjolle, por famën më të madhe e arriti për arsye…
Sport

Njihuni me 7 të dashurat e Cristiano Ronaldos

Cristiano Ronaldo, padyshim është emri që gjithmonë shoqërohet me supermodele, aktore dhe yje të televizionit, shkruan Indeksonline. Këtu gjeni një listë të gjitha femrave që Ronaldo ka qenë në lidhje gjatë viteve të fundit. Sophie Reade Melanie…
Sport

Messi: Kam dashur që kjo gjë të ndodh me Ronaldon

Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, ka kranuar se ka dëshiruar që Critiano Ronaldo të mbetej te Real Madrid. Dyshja kanë vendosur standard të lartë për shfaqjet individuale gjatë dekadës së fundit, duke vendosur rekorde për arritjet personale. Ky rivalitet është…