Sport

Zyrtarizohet puna e re e Jose Mourinhos

Jose Mourinho tashmë edhe zyrtarisht ka nënshrkuar kontratë me “shtëpinë” mediatike, “Sun Sport”.

Ai u largua nga skuadra e Tottenham pasi që dështoi në objektivat e tij.

“Jose Mourinho i bashkohet brendit tonë të ri SunSport si kolumnist”, shkruhet në njoftimin e The Sun.

Ai do të shkruajë në Sun Sport në lidhje me Kampionatin Evropian 2020.

Postime të ngjajshme
Sport

Drita i dërgon urime Malishevës dhe Ulpianës

Sport

Kjo do të jetë përballja e zjarrtë e “Play-off”-it për inkuadrim në Superligë

Sport

Këto dy skuadra bien nga Liga e Parë

Sport

Liga e Parë: Këto dy skuadra përmbyllin sezonin fantastik me inkuadrim në Superligë, ndërsa këto janë dy skuadrat që bien