Sport

Zyrtarizohet edhe një tjetër largim te Llapi

Pas largimit të kapitenit, Mentor Zhdrellës, edhe një futbollist ndanë rrugët me Llapin.

Bëhet fjalë për mbrojtësin Ahmet Haliti, shkruan Gazeta Olle.

Njoftimi zyrtar nga KF Llapi:

Faleminderit Ahmet Haliti!

Ju njoftojmë se kemi mbyllur me marrëveshje bashkëpunimin me qendërmbrojtësin Ahmet Haliti.

Klubi e falenderon Halitin për kontributin e dhënë dhe i dëshiron shumë suksese në vazhdim.
KF LLAPI

Postime të ngjajshme
Sport

Ja çfarë kishte thënë Eriksen për Kosovën kur ishte në Prishtinë

Sport

Ish-mjeku i Eriksen, jep detajet tmerruese lidhur me futbollistin dhe tregon çfarë mund t’i ketë ndodhur

Sport

ZYRTARE: A&N përforcohet me ish-futbollistin e Lirisë

Sport

Mourinho i çmend tifozët e Romës, po e transferon yllin nga Real Madridi!