Lajme

Zyrtari i VV’së: Kadri Veseli është baba i korrupsionit

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Avni Zogiani, i ftuar në FRONTAL të T7, ka debatuar me Avni Bytyçin, këshilltar i Kadri Veselit, rreth nismës së këtij të fundit për luftën kundër korrupsionit, shkruan Gazeta Express.

Zogiani ka thënë se nuk mund ta vjedhësh një popull për vite të tëra, dhe pastaj të kthehesh e ta luftosh korrupsionin.

“Duhet me pas turp përnjëmend”, ka thënë Zogiani, shkruan Gazeta Express.

Ndërkohë kur Bytyçi ia ka përmendur nënshkrimin e “Paktit të Veselit”, në luftën kundër korrupsionit, Zogiani ka pyetur se me kë të nënshkruaj marrëveshje , duke cilësuar Veselin si ‘babën e korrupsionit”

“ me kënd me nënshkrua marrëveshje, me babën e korrupsionit a ?” ka thënë Zogiani./GazetaExpress/

FRONTAL LIVE

FRONTAL LIVE

Posted by T7 on Wednesday, September 4, 2019

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat