Lajme

Zyrtari i LDK’së publikon një foto të Kurtit me bashkëpartiakë, a po i çon mesazh Vjosa Osmanit?

Zyrtari i LDK’së, Engelbert Zefaj ka publikuar një fotografi të kreut të Lëvizjes Vetëvendosje dhe disa prej bashkëpartiakëve të tij.

Në postimin e Zefaj, shumica e anëtarëve që shihen në fotografi dikur ishin anëtarë të Partisë Demokratike të Kosovës.

Ai e ka publikuar këtë fotografi para zgjedhjeve të parakohshme që pritet të mbahen së shpejti, kur edhe po përflitet për një mundësi bashkëpunimi mes Vjosa Osmanit e Albin Kurtit.

Kujtojmë se Osmani kishte deklaruar në një seancë të Kuvendit se ajo dhe Lumir Abdixhiku kurrë nuk do t’i bashkohen Vetëvendosjes./Express/

Postime të ngjajshme
Lajme

Këto janë simptomat e llojit të ri të koronavirusit

Lajme

Geci poston një artikull gazete nga viti 1998: Albin Kurti thoshte se kush e mbështetë Amerikën dhe Rugovën është kundër Kosovës

Lajme

Behgjet Pacolli tregon sa para ka ndarë për të ndihmuar Thaçin, dhe të tjerët në Hagë

Lajme

Duda i përgjigjet Gecajt të LDK-së