Sport

ZYRTARE: Ylli i Kombëtarës së Kosovës rezulton pozitiv me Covid 19

]Kapiteni i Kosovës, Amir Rrahmani, ka rezultuar pozitiv me Covid 19.

Lojtari ka rezultuar pozitiv pas kthimit nga grumbullimi me Kosovën.

Lajmin e ka dhënë vetë klubi italian.

“Pas kthimit nga ekipi kombëtar, Amir Rrahmani i është nënshtruar testit dhe ka rezultuar pozitiv. Lojtari nuk ka pasur kontakt me bashkëlojtarët e ekipit dhe ka filluar periudhën e izolimit”, njofton Napoli,

Postime të ngjajshme
Sport

Kështu do të dukej këtë edicion tabela e Ligës Premier nëse VAR-i nuk do të përdorej

Sport

Mezani ndër emrat më të kërkuar të momentit, ja dy skuadrat që e duan me këmbëngulje

Sport

Nesër ndeshja e mbetur Drita – Llapi, ja kush do jetë refer

Sport

Publikohet fotografi e rrallë e Ibrahim Rugovës me Fadil Vokrrin në Turqi