Sport

Zyrtare: Yll Myrta rikthehet te Vëllaznimi

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Pas Samir Sahitit i cili ka konfirmuar rikthimin e tij te Vëllaznimi, tani edhe Yll Myrta e ka konfirmuar rikthimin e tij te skuadra gjakovare, shkruan BlicMedia.

Ky është njoftimi i Yll Myrta.

Miq të dashur, komunitet i futbollit dhe tifozëri e KF Vëllaznimit,

Duke e parë situatën e vështirë aktuale të Klubit, ju njoftoj që nga sot kam vendosur të rikthehem për ti ndihmuar me shpirt e zemër, pavarësisht vështirësive të mëdha,Klubin tim nuk mund ta shoh në gjendje të tillë.

Uroj që kontributi im të shërbej në të mirë të Vëllaznimit.

Gjithmonë 🔴⚫️

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv