Sport

ZYRTARE: Vushtrria rikthen në skuadër ‘gladiatorin’ e edicionit 2013/14

Vushtrria po vazhdon punën për tu rikthyer sa më shpejtë në majat e futbollit kosovar.

Skuadra vushtrriase ka rikthyer në skuadër edhe Bashkim Shalën, shkruan Gazeta Olle.

“Gladiatori i sezonës 2013/14, rikthehet për ti dhënë Vushtrrisë atë që e din më së miri, të luftojë për ngjyrat”, thuhet në njoftimin e klubit.

Mund të jetë një imazh i 2 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të brendshme

Mesfushori së fundmi ishte pjesë e Flamurtarit, mirëpo tani rikthehet për t’i ndihmuar skuadrës së Vushtrrisë.

30-vjeçari në të kaluarën ishte edhe pjesë e Ferizajt.

Postime të ngjajshme
Sport

Eksperti i jep shpresë Eriksenit: Mund të luajë me një kusht

Sport

Astrit Selmani, i pari që e realizon “hat-trick” në Conference Leauge

Sport

“Bombardon” përsëri Muriqi, realizon gol të bukur në miqësore me Lazion

Sport

EKSKLUZIVE: Agon Llugiqi bëhet me ekip të ri