Sport

Zyrtare: Vushtrria prezanton transferimin e radhes

Vushtrria po vazhdon me përforcime për edicionin e ri.

Vushtrriasit janë rikthyer në Ligën e Parë pas fuzionimit me Dardanën.

Klubi me traditë të madhe po forcohet në të gjitha repartet dhe synon rikthimin në Superligë.

Përparim Osmani është përforcimi më i ri i Vushtrrisë.

Njoftimi i plotë nga klubi:

Perparim Osmani nënshkruan me Vushtrrinë

Mbrojtësi i krahut me tipare ofensive i lindur në Prishtinë (33 vjeç) , me përvojë të madhe në futbollin kosovar, ish anëtar i shumë klubeve si KF Ferronikeli, FC Drita, FC Besa, FC Prishtina, KF Drenica dhe së fundi në KF Flamurtari, do të na ndihmojë në projektin tonë për #rikthim

Ne i deshirojmë mireseardhje, dhe i urojmē suksese në objektivat tona të përbashkëta!

Postime të ngjajshme
LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

LajmeSport

Momenti kur Florian Marku shpallet kampion

LajmeSport

FLORIAN MARKU TRIUMFON PËRBALLË BOKSIERIT UKRAINAS NË LONDËR

LajmeSport

Mbyllet rundi i pestë në ndeshjen Marku – Prodan, këto janë disa nga lëvizjet e menqura të boksierit shqiptar