Sport

Zyrtare: Vllaznia prezanton sulmuesin kosovar

Sulmuesi kosovar Albion Avdijaj është prurja më e re e skuadrës shkodrane Vllaznia.

Paraditen e sotme është prezantuar para gazetarëve blerja e parë e Vllaznisë në merkaton e dimrit. Bëhet fjalë për sulmuesin Albion Avdijaj.

Ai është prezantuar nga ana e drejtorit sportiv Matko Djarmati dhe trajneri Thomas Brdariç të cilët janë shprehur se ky lojtar me aftësitë e tij do të jetë një vlerë e shtuar për skuadrën në pjesën e mbetur të sezonit.

Imazhi mund të përmbajë: 2 njerëz

“KF Vllaznia i uron mirëseardhjen futbollistit Albion Avdijaj dhe shpresojmë që ai të japë më të mirën e tij për fanellën kuqeblu!”, shkruan Vllaznia përmes një njoftimi në “Facebook”.

Postime të ngjajshme
Sport

Barcelona në krizë, Milan synon t’ia “rrëmbejë” dy yjet

Sport

Shikoni gjashtë super golat nga ndeshja Gjilani – Struga

Sport

Konfirmohet nga të dyja klubet, Superkupa në dyshim për tu luajtur, kjo është arsyeja

Sport

Zyrtare: Trepça ’89 konfirmon një largim të madh nga klubi