Sport

ZYRTARE: Vëllaznimi prezanton trajnerin e ri

Skuadra me renome Vëllaznimi nga Gjakova, ka emëruar kryetrajnerin e ri.

Granit Begolli është kryetrajner i ri, të cilin e pret një sfidë e re në edicionin e ri në Ligën e Parë të Kosovës.

“KF Vëllaznimi ka arritur marrëveshje me trajnerin Granit Begolli.

Granit Begolli njihet si futbollist, drejtor sportiv dhe trajner.

Në klub priten projekte të mëdha, ku së bashku me kryetrajnerin Begolli do të mundohemi që të organizohemi sa më mirë për zonin 2021/22.

Në ditët në vijim priten edhe disa transfere të lojtarëve në bashkëpunim me Trajnerin”, njofton KF Vellaznimi.

Postime të ngjajshme
LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

LajmeSport

Momenti kur Florian Marku shpallet kampion

LajmeSport

FLORIAN MARKU TRIUMFON PËRBALLË BOKSIERIT UKRAINAS NË LONDËR

LajmeSport

Mbyllet rundi i pestë në ndeshjen Marku – Prodan, këto janë disa nga lëvizjet e menqura të boksierit shqiptar