Sport

Zyrtare: Van Bommel merr drejtimin e skuadrës së njohur gjermane

Mark van Bommel është trajneri i ri i Wolfsburgut, shkruan Zeri.info.

Kjo është bërë e ditur nga klubi gjerman, përmes një njoftimi në faqen zyrtare të klubit.

Ish-futbollisti holandez ka nënshkruar kontratë të vlefshme deri në vitin 2023.

Paraprakisht, 44-vjeçari kishte drejtuar Kombëtaren e Australisë dhe PSV Eindhovenin.

Postime të ngjajshme
Sport

Elseid Hysaj mbetet në Serie A, gjen akordin me klubin e njohur

Sport

Ja çfarë kishte thënë Eriksen për Kosovën kur ishte në Prishtinë

Sport

Ish-mjeku i Eriksen, jep detajet tmerruese lidhur me futbollistin dhe tregon çfarë mund t’i ketë ndodhur

Sport

ZYRTARE: A&N përforcohet me ish-futbollistin e Lirisë